Biuro podróży
Google+
606 366 806
5-dniowa wycieczka Niderlandy: Zaanse Schans - Keukenhof– Breda – Delft – Haga – Amsterdam

Trasa wycieczki : Zaanse Schans - Keukenhof– Breda– Delft – Haga – Amsterdam

 

1 dzień

Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach wieczornych. Nocny przejazd przez Polskę, Niemcy do Holandii.

 

2 dzień

Przejazd do Zaanse Schans – wieś ta jest rodzajem skansenu, choć większość domów jest zamieszkałych. Niektóre domy gospodarstwa i wiatraki są udostępnione do zwiedzania. Obejrzeć można: wiejską wytwórnię serów, urocze staro-holenderskie sklepiki sprzedające produkty jak sto lat temu, muzeum klompów ( drewnianych sabotów ) łącznie z pokazami produkcji, ciekawe i oryginalne pamiątki. Wszystkie domki – jak to w Holandii - otoczone są wodą i połączone mostkami. Nad wodą podziwiać można wiatraki, służące niegdyś do celów przemysłowych. Ze skansenu przejedziemy do Keukenhof –wyjątkowego ogrodu kwiatowego, jednej z największych wiosennych atrakcji Holandii. Na obszarze 32 ha podziwiać można ponad 6 milionów tulipanów wszelkich możliwych odmian oraz największą na świecie liczbę kwiatów cebulkowych.

Ogrody czynne są od 23.03 do 21.05.2017 .

Obiadokolacja w okolicy Leidy i przejazd na nocleg.

 

3 dzień

Po śniadaniu przejedziemy do Hagi ( Den Haag ) – politycznej stolicy Królestwa

Niderlandów, gdzie swoją siedzibę ma parlament oraz król Wilhelm Alexander. Zatrzymamy się przed Trybunałem Sprawiedliwości, gdzie sądzeni są zbrodniarze wojenni, odwiedzimy Binnenhof – najstarszy kompleks zabudowań, który od wieków jest siedzibą parlamentu, zobaczymy pałac urzędującego władcy, XIV wieczny Grote Kerk oraz przejdziemy główną, reprezentatywną częścią miasta. W dalszej części programu odwiedzimy Delft – jedno z najpiękniejszych i najlepiej zachowanych średniowiecznych holenderskich miast rozsławione dzięki delft blue - niebieskiej porcelanie malowanej we wzory. Odwiedzimy zabytkową starówkę - rynek z pięknym ratuszem, kościół Oude Kerk (Stary Kościół) ze strzelistą, gotycką wieżą - najpiękniejsza budowla w mieście, Muzeum Miejskie z pracami Johannesa Vermeer'a (urodzony w Delft). Nieuwe Kerk – gdzie pochowani są członkowie rodziny królewskiej, poczynając od założyciela dynastii Wilhelma Orańskiego. Na koniec odwiedzimy jeszcze Bredę – najbardziej polskie z holenderskich miast, o którym mówi się często - najładniejsze miasto Brabancji Północnej. W programie spacer po centrum, odwiedzimy kościółek św. Joosta, Grote Kerk ( symbol miasta ), przejedziemy na honorowy, wojskowy cmentarz Polskich Żołnierzy, którzy wyzwolili Bredę z rąk okupanta hitlerowskiego i którzy spoczywają tam razem ze swoim dowódcą generałem Maczkiem.

Obiadokolacja .Nocleg.

 

4 dzień

Po śniadaniu przejedziemy do Amsterdamu nazywanego „Wenecją Północy”. Metropolia położona jest na 90 wyspach połączonych ze sobą tysiącem mostów. Zobaczymy tutaj Pałac Królewski na Placu Dam, Westerkerk- kościół protestancki, gdzie pochowany jest Remrandt, dom Anny Frank, Bloemenmarkt ( targ kwiatowy ), gdzie przez cały rok można kupić tulipany. Wizyta w jednej z najbardziej znanych szlifierni diamentów. Zwiedzanie Muzeum Narodowego – Rijksmuseum z XVII-wieczną kolekcją malarstwa holenderskiego m.in. dzieła

Remrandta van Rijn, Steena, Halsa lub zwiedzanie Muzeum Vincenta Van Gogha, gdzie znajduje się ponad 200 obrazów mistrza, 500 jego rysunków i 700 listów. Jest to największa taka kolekcja na świecie. Będziemy mieli okazję podziwiać to wyjątkowe miasto z pokładu statku wycieczkowego w czasie rejsu po Amsterdamskich kanałacha wieczorem pospacerować będzie można po De Wallen dzielnicy czerwonych latarni "red light district"( miejsce nocnych uciech ).

Obiadokolacja w Amsterdamie,

Po zwiedzaniu wyjazd w kierunku Polski.

 

 

Cena : pln/os

 

Świadczenie zawarte w cenie:

 • zakwaterowanie: 2 noclegi w hotelu**/ *** pokoje 2,3 os z łazienkami
 • transport autokarem LUX
 • wyżywienie :2 śniadania, 3 obiadokolacje
 • opieka pilota przewodnika
 • ubezpieczenie KL , NNW

 

Cena nie zawiera :

 • systemu tour guide 20 pln/os
 • obligatoryjnej opłaty na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10pln/os
 • biletów wstępu:
  • Rijksmuseum - 17,50 euro od osoby,
  • Muzeum Van Gogha - 17,00 euro od osoby,
  • Rejs po Amsterdamskich kanałach - 10,00 euro od osoby,
  • Keukenhof - 16 euro od osoby,
  • Oude en Nieuwe Kerk – 5,50 euro od osoby,
W celu zamówienia lub informacji prosimy o kontakt telefoniczny:
61 852 4706, 61 851 8191
lub mailowy: poczta@travelteam.pl
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług
Biura
podróży
Newsletter
Informacje
Polecamy
Biura podróży
Obsługa płatności on-oline:
Opublikowane na stronach travelteam.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumienu przepisów kodeksu cywilnego.
Copyright by KSI Media 2013. All rights reserved.
Biuro Podróży Travel Team, Biuro podróży Poznań. Oferujemy wakacje w Egipcie, wakacje w Grecji, wakacje w Tunezji, wakacje w Maroku, Wakacje we Włoszech. Nasza specjaloność to wakacje Egipt, wakacje Maroko, wakacje Grecja, wakacje Bułgaria,wakacje Tunezja,wakacje Turcja, a także oferty last minute, wczasy last minute, wakacje last minute, Wakacje w Bułgarii, Kolonie dla dzieci, obozy młodzieżowe, wyjazdy pod żagle, wakacje pod żaglami, wczasy na żaglach, wczasy w Tunezji, Wczasy w Egipcie, Wczasy w Turcji, Wakacje w Turcji, wyjazdy narciarskie, wyjazdy na narty. Jesteśmy doświadczonym biurem podróży posiadamy w swojej ofercie imprezy kulturalne, imprezy sportowe, koncerty, wyjazdy integracyjne, ofertę dla firm, wyjazdy dla aktywnych, hotele i oferty spa, pobyty w hotelah spa.