Biuro podróży
Google+
606 366 806
Bilety autokarowe - mozliwość rezerwacji online

Bilety autokarowe z Poznania do całej Europy: Agat, Sindbad-Eurobus, Trans Europa. Gwarancja najniższej ceny, wszystkie zniżki i promocje – to cechy dostępnej za pośrednictwem naszej strony internetowej oferty. Ułatwimy Ci dotarcie na Twoje wymarzone wakacje czy urlop. Jeśli poszukujesz biletów autokarowych z Poznania, skorzystaj z travelteam.pl.

 

Rezerwuj bilety  autokarowe przez Internet : www.travelteam.pl lub telefonicznie: 15 842 4905, 15 842 4143, 15 842 4995

 

Travelteam.pl – najlepsza oferta biletów autokarowych w Poznaniu.

 

Bilety autokarowe i przewozy autokarowe takich firm jak Sindbad, Eurobus, Eurolines to nasza główna oferta. Sprzedaż biletów autokarowych na wyjazd do Anglii, Niemiec, Francji, Holandii i pozostałych krajów europejskich. Bilety autokarowe sprzedawane są w cenie przewoźników bez żadnych dodatkowych opłat.
Voyager Bus to wyszukiwarka połączeń autokarowych w ruchu międzynarodowym, w której kupisz bilet płacąc kartą i przelewem online oraz wydrukujesz bilet na domowej drukarce. Jeżeli chcesz dokonać zmiany, zwrotu lub zamknięcia biletu zaloguj się własnym GID transakcji.

Poznań to miasto tętniące życiem, znajduje się w zachodniej Polsce, uznane za jeden z najważniejszych ośrodków akademickich, sportowych, kulturalnych i naukowych.
Poznań przyciąga turystów z całej Polski i świata.  W Poznaniu żaden turysta nie będzie się nudził. Dlatego też Poznań należy do najchętniej odwiedzanych miast w Polsce!

Nasz przystanek autobusowy znajduje w Poznaniu na Dworcu PKS Galeria Avenida (d. City Center) st.13-19. 

 

Biura
podróży
Newsletter
Informacje
Polecamy
Biura podróży
Obsługa płatności on-oline:
Opublikowane na stronach travelteam.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumienu przepisów kodeksu cywilnego.
Copyright by KSI Media 2013. All rights reserved.
Biuro Podróży Travel Team, Biuro podróży Poznań. Oferujemy wakacje w Egipcie, wakacje w Grecji, wakacje w Tunezji, wakacje w Maroku, Wakacje we Włoszech. Nasza specjaloność to wakacje Egipt, wakacje Maroko, wakacje Grecja, wakacje Bułgaria,wakacje Tunezja,wakacje Turcja, a także oferty last minute, wczasy last minute, wakacje last minute, Wakacje w Bułgarii, Kolonie dla dzieci, obozy młodzieżowe, wyjazdy pod żagle, wakacje pod żaglami, wczasy na żaglach, wczasy w Tunezji, Wczasy w Egipcie, Wczasy w Turcji, Wakacje w Turcji, wyjazdy narciarskie, wyjazdy na narty. Jesteśmy doświadczonym biurem podróży posiadamy w swojej ofercie imprezy kulturalne, imprezy sportowe, koncerty, wyjazdy integracyjne, ofertę dla firm, wyjazdy dla aktywnych, hotele i oferty spa, pobyty w hotelah spa.