Biuro podróży
Google+
606 366 806
Nowości 2020

Jak co roku organizatorzy przygotowują na kolejny sezon nowe atrakcje dla swoich klientów - otwierane są nowe połączenia lotnicze, lotniska poszerzają swoją ofertę o nowe kierunki, które niegdyś były obsługiwane tylko przez Warszawę. Powstają również nowe usługi - w wybranych hotelach w sezonie rezydują grupy polskich animatorów, którzy dbają o dobrą zabawę dla maluchów i ich rodziców.

Poniżej przedstawiamy nowości w aktualnym sezonie - mamy kilka kierunków, które wróciły po chwili nieobecności, jaki i całkiem nowe destynacje, które tylko czekają na odkrycie:


 

Lefkada
Zapraszamy na przepiękną Lefkadę 


Kefalonia
Odkryj uroki tajemniczej Kefaloni 


Formantera
Formantera to czwarta co do wielkości wyspa Balearów. 


Costa Blanca
Costa Blanca słynie z przepięknych plaż


Kalabria
Kalabria


Sardynia
Sardynia


Gruzja
Gruzja

 

Biura
podróży
Newsletter
Informacje
Polecamy
Biura podróży
Obsługa płatności on-oline:
Opublikowane na stronach travelteam.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumienu przepisów kodeksu cywilnego.
Copyright by KSI Media 2013. All rights reserved.
Biuro Podróży Travel Team, Biuro podróży Poznań. Oferujemy wakacje w Egipcie, wakacje w Grecji, wakacje w Tunezji, wakacje w Maroku, Wakacje we Włoszech. Nasza specjaloność to wakacje Egipt, wakacje Maroko, wakacje Grecja, wakacje Bułgaria,wakacje Tunezja,wakacje Turcja, a także oferty last minute, wczasy last minute, wakacje last minute, Wakacje w Bułgarii, Kolonie dla dzieci, obozy młodzieżowe, wyjazdy pod żagle, wakacje pod żaglami, wczasy na żaglach, wczasy w Tunezji, Wczasy w Egipcie, Wczasy w Turcji, Wakacje w Turcji, wyjazdy narciarskie, wyjazdy na narty. Jesteśmy doświadczonym biurem podróży posiadamy w swojej ofercie imprezy kulturalne, imprezy sportowe, koncerty, wyjazdy integracyjne, ofertę dla firm, wyjazdy dla aktywnych, hotele i oferty spa, pobyty w hotelah spa.