Biuro podróży
Google+
606 366 806
Praga-Skalne Miasto 3 dni

Praga-Skalne Miasto

3 dni

 

Dzień 1

Wyjazd z Polski w godzinach nocnych. Przejazd do Czech na zwiedzanie Skalnego Miasta - Adrszpasskie Skały: Zobaczymy najpiękniejszą część Gór Stołowych po czeskiej stronie, liczne formy skalne np. Hotel Ducha  Gór, Madonna z Dzieciątkiem i najwyższą skałę piaskowcową Europy o nazwie Kochankowie... oraz odbędziemy romantyczny rejs po górskim jeziorze… Następnie przejedziemy do Zamku Opoczno. Zamek nazywany Czeskim Wawelem z bogatym wyposażeniem renesansowym, barokowym. Zobaczymy Galerię Obrazów Mistrzów Włoskich i bibliotekę zamkową oraz największy w Czechach zbiór broni ok. 2500 eksponatów w tym "pas cnoty". Przejazd do hotelu w Polsce, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg

 

Dzień 2

Śniadanie , wyjazd do Pragi, zwiedzanie około 6 godzin, dzielnica Mała Strona z Hradczanami; klasztor na Strachowie, Plac Loretański z Loretą i Pałacem Czerninów, Plac Hradczański z Pałacem Arcybiskupim, Zamek Praski z katedrą św. Wita. Czas wolny. Zwiedzanie barokowej dzielnicy Mala Strana; ulica Nerudowa, Plac Malostranski z perłą praskiego baroku - kościół św. Mikołaja, spacer po pięknym manierystycznym ogrodzie hrabiego Valdsztajna.

Przejazd do Hotelu Obiadokolacja, nocleg. Alternatywnie wyjazd na wyjątkowej urody nocny spektakl „światło - woda - dźwięk” – „Krziżikowe Fontanny”.


 

Dzień 3

Śniadanie, dalsze zwiedzanie Pragi Królewskim Traktem - Stare Miasto; Plac Republiki z Wieżą Prochową i perłą secesji - Domem Miejskim, Uniwersytet Karola, Teatr Operowy, Rynek Staromiejski z ratuszem i Zegarem Orloj. Czas wolny. Dzielnica żydowska „Jozefov”
z unikatowym cmentarzem, spacer nabrzeżem Wełtawy na Most Karola, który jest wizytówka miasta i miejscem, które zachwyca każdego turystę. Około godz. 15:00 wyjazd do Polski, po drodze obiad . W drodze powrotnej możliwość zakupów czeskich specjałów np. czekolada " Studencka pieczęć ", "Rum dla Babci ".

 

Cena: 510 pln /os

 

Cena zawiera:

 • dwa noclegi, 1 w Polsce , drugi w Pradze, pensjonat lub hotel **/*** pokoje 2,3 – os. z łazienkami,
 • transport autokarem Lux
 • wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiady
 • ubezpieczenie NNW i KL
 • opieka pilota, przewodnika

 

Cena nie zawiera:

 • systemu tour- guide 15pln/os
 • obligatoryjnej opłaty na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10pln/os
 • biletów wstępu do:

 • Skalnego Miasta - 125 czk/osoba

 • Zamku Opoczno – 140 czk/osoba

 • Fontann praskich 230 czk/osoba

 • Zamku Praskiego: Stary Pałac Królewski, Katedra Św. Wita , oraz Złota Uliczka 250 czk/osoba

W celu zamówienia lub informacji prosimy o kontakt telefoniczny:
61 852 4706, 61 851 8191
lub mailowy: poczta@travelteam.pl
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług
Biura
podróży
Newsletter
Informacje
Polecamy
Biura podróży
Obsługa płatności on-oline:
Opublikowane na stronach travelteam.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumienu przepisów kodeksu cywilnego.
Copyright by KSI Media 2013. All rights reserved.
Biuro Podróży Travel Team, Biuro podróży Poznań. Oferujemy wakacje w Egipcie, wakacje w Grecji, wakacje w Tunezji, wakacje w Maroku, Wakacje we Włoszech. Nasza specjaloność to wakacje Egipt, wakacje Maroko, wakacje Grecja, wakacje Bułgaria,wakacje Tunezja,wakacje Turcja, a także oferty last minute, wczasy last minute, wakacje last minute, Wakacje w Bułgarii, Kolonie dla dzieci, obozy młodzieżowe, wyjazdy pod żagle, wakacje pod żaglami, wczasy na żaglach, wczasy w Tunezji, Wczasy w Egipcie, Wczasy w Turcji, Wakacje w Turcji, wyjazdy narciarskie, wyjazdy na narty. Jesteśmy doświadczonym biurem podróży posiadamy w swojej ofercie imprezy kulturalne, imprezy sportowe, koncerty, wyjazdy integracyjne, ofertę dla firm, wyjazdy dla aktywnych, hotele i oferty spa, pobyty w hotelah spa.