Biuro podróży
Google+
606 366 806
Profesjonalne doradctwo

Kochamy podróżować i wiemy jak ważny jest ten okres w całym roku przepełnionym ciężką pracą. Dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się jak najlepiej poznać jego potrzeby i oczekiwania. Nie obiecujemy gruszek na wierzbie i rzetelnie informujemy o zaletach i wadach danego hotelu, kraju, czy miejscowości. Wierzymy, iż dobrze poinformowany klient nie będzie narażony na przykre niespodzianki.

By móc jak najlepiej doradzać Państwu w wyborze idealnych wakacji kilkakrotnie w roku latamy zwiedzac osobiście hotele, które są w sprzedaży. Dzięki temu możemy kompetentnie doradzić w wybirze hotelu, czy miejscowości wypoczynku.

Od 2007 roku wysłaliśmy na udane wakacje tysiące turystów. Oczywiście zdażają się reklamacje, bardzo często uzasadnione gdy np. w wyniku awarii hotel miał krótkotrwałą przerwę dostawy prądu - są to jednak wypadki losowe, które zdarzają się wszędzie na świecie.

Naszą misją jest profesjonalny dobór oferty zgodnie z Państwa oczekiwaniami i wymaganiami tak, by każde wakacje spędzone z Travel Team należały do tych najlepszych :)

Biura
podróży
Newsletter
Informacje
Polecamy
Biura podróży
Obsługa płatności on-oline:
Opublikowane na stronach travelteam.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumienu przepisów kodeksu cywilnego.
Copyright by KSI Media 2013. All rights reserved.
Biuro Podróży Travel Team, Biuro podróży Poznań. Oferujemy wakacje w Egipcie, wakacje w Grecji, wakacje w Tunezji, wakacje w Maroku, Wakacje we Włoszech. Nasza specjaloność to wakacje Egipt, wakacje Maroko, wakacje Grecja, wakacje Bułgaria,wakacje Tunezja,wakacje Turcja, a także oferty last minute, wczasy last minute, wakacje last minute, Wakacje w Bułgarii, Kolonie dla dzieci, obozy młodzieżowe, wyjazdy pod żagle, wakacje pod żaglami, wczasy na żaglach, wczasy w Tunezji, Wczasy w Egipcie, Wczasy w Turcji, Wakacje w Turcji, wyjazdy narciarskie, wyjazdy na narty. Jesteśmy doświadczonym biurem podróży posiadamy w swojej ofercie imprezy kulturalne, imprezy sportowe, koncerty, wyjazdy integracyjne, ofertę dla firm, wyjazdy dla aktywnych, hotele i oferty spa, pobyty w hotelah spa.