Biuro podróży
Google+
606 366 806
Jak dokonać rezerwacji online

Jak dokonać rezerwacji online.
 
Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym maja Państwo mozliwość dokonania samodzielnie rezerwacji wybranej wycieczki. Wystarczy korzystając z wyszukiwarki znaleźć ofertę i na stronie hotelu po obliczeniu ceny  kliknąc rezerwuj.Otworzy się okno z formularzem wyjazdu  - proszę podać poprawne dane wszystkich uczestników - ważne by wszystkie podane informacje były zgodne ze stanem aktualnym - późniejsze zmiany i korekty mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami.
 Po uzupełnieniu formularza system prześle potwierdzenie dokonanej rezerwacji i pojawi się przycisk płatności:

 Po jego kliknięciu otworzy się  okno z wyborem sposobu płatności - proszę wybrać wygodną dla siebię metodę i system przekieruje na stronę wybranego banku, gdzie będzie można dokonać płatności. Proszę się upewnić, że na wybranym rachunku będą wystarczające środki na zapłacenie wymaganej kwoty - nie ma możliwości płatności z kilku kont.

 Po zakończonej pozytywnie płatności system dokona rezerwacji miejsc w hotelu i samolocie - na podany adres email zostanie przesłana umowa.

 
UWAGA - Stała rezerwacja jest dokonywana dopiero po pomyślnym procesie płatności  !!!

Jeżeli nie dokonają Państwo płatności w momencie rezerwacji tylko np. na następny dzień istnieje ryzyko zmiany ceny lub braku dostępnych miejsc. Najlepiej cały proces zakończyć w 10-15 min. Przed dokonaniem rezerwacji proszę zapoznać się z aktualnymi warunkami uczestnictwa - odpowiednimi dla organizatora rezerwowanej wycieczki.

Gdyby z jakiegoś powodu nie udało się Państwu zakończyć procesu płatności, to proszę skorzystać z linka w emailu z potwierdzeniem rezerwacji - na samym dole znajduje się odnośnik dzięki któremu będzie możliwe ponowne dokonanie płatności:
 
 
W razie jakich kolwiek pytań - pozostajemy do Państwa dyspozycji,
Biura
podróży
Newsletter
Informacje
Polecamy
Biura podróży
Obsługa płatności on-oline:
Opublikowane na stronach travelteam.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumienu przepisów kodeksu cywilnego.
Copyright by KSI Media 2013. All rights reserved.
Biuro Podróży Travel Team, Biuro podróży Poznań. Oferujemy wakacje w Egipcie, wakacje w Grecji, wakacje w Tunezji, wakacje w Maroku, Wakacje we Włoszech. Nasza specjaloność to wakacje Egipt, wakacje Maroko, wakacje Grecja, wakacje Bułgaria,wakacje Tunezja,wakacje Turcja, a także oferty last minute, wczasy last minute, wakacje last minute, Wakacje w Bułgarii, Kolonie dla dzieci, obozy młodzieżowe, wyjazdy pod żagle, wakacje pod żaglami, wczasy na żaglach, wczasy w Tunezji, Wczasy w Egipcie, Wczasy w Turcji, Wakacje w Turcji, wyjazdy narciarskie, wyjazdy na narty. Jesteśmy doświadczonym biurem podróży posiadamy w swojej ofercie imprezy kulturalne, imprezy sportowe, koncerty, wyjazdy integracyjne, ofertę dla firm, wyjazdy dla aktywnych, hotele i oferty spa, pobyty w hotelah spa.