Biuro podróży
Google+
606 366 806
Szybkość i wygoda

 
Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym istnieje możliwość rezerwacji online większości ofert prezentowanych na naszej stronie.Wystarczy wybrać termin, hotel, podać dane uczestników i po dokonaniu płatności online system dokonuje rezerwacji miejsc hotelowych i miejsc w samolocie.

 
Drugi sposób rezerwacji polega na przygotowaniu przez nas umowy, na podstawie otrzymanych wcześniej danych uczestników, oraz wybranej oferty. Wypełnioną umowę przesyłąmy do Państwa na adres email, czy faks. Po odesłaniu podpisanej umowy i wpłacie należności potwierdzamy dla Państwa rezerwację. Cała operacja może zając nawet 15 min! Nie ma potrzeby wizyty w biurze, wszystkie formalności mogą Państwo wygodnie załatwić sprzed komputera w domu, lub pracy.

 
Trzeci sposób to wizyta w naszym biurze, gdzie serdecznie Państwa zapraszamy!
Biura
podróży
Newsletter
Informacje
Polecamy
Biura podróży
Obsługa płatności on-oline:
Opublikowane na stronach travelteam.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumienu przepisów kodeksu cywilnego.
Copyright by KSI Media 2013. All rights reserved.
Biuro Podróży Travel Team, Biuro podróży Poznań. Oferujemy wakacje w Egipcie, wakacje w Grecji, wakacje w Tunezji, wakacje w Maroku, Wakacje we Włoszech. Nasza specjaloność to wakacje Egipt, wakacje Maroko, wakacje Grecja, wakacje Bułgaria,wakacje Tunezja,wakacje Turcja, a także oferty last minute, wczasy last minute, wakacje last minute, Wakacje w Bułgarii, Kolonie dla dzieci, obozy młodzieżowe, wyjazdy pod żagle, wakacje pod żaglami, wczasy na żaglach, wczasy w Tunezji, Wczasy w Egipcie, Wczasy w Turcji, Wakacje w Turcji, wyjazdy narciarskie, wyjazdy na narty. Jesteśmy doświadczonym biurem podróży posiadamy w swojej ofercie imprezy kulturalne, imprezy sportowe, koncerty, wyjazdy integracyjne, ofertę dla firm, wyjazdy dla aktywnych, hotele i oferty spa, pobyty w hotelah spa.