Biuro podróży
Google+
606 366 806
Sprzedajemy ofert najlepszych biur podróży
Wycieczki znajdujące się na naszej stronie to oferty renomowanych organizatorów wypoczynku w naszym kraju. Nie posiadamy umów z wszystkim dostępnymi organizatorami, a jedynie z tymi których osobiście możemy zweryfikować pod względem rzetelności, stabilności i doboru oferty. Dzięki temu możemy śmiało polecać Państwu wycieczki, na które chętnie polecielibyśmy sami, czy wysłali rodzinę lub przyjaciół.

Kochamy podróżować i wiemy jak ważny jest ten okres w całym roku przepełnionym ciężką pracą. Dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się jak najlepiej poznać jego potrzeby i oczekiwania. Nie obiecujemy gruszek na wierzbie i rzetelnie informujemy o zaletach i wadach danego hotelu, kraju, czy miejscowości. Wierzymy, iż dobrze poinformowany klient nie będzie narażony na przykre niespodzianki.

Patrzymy naszmy partnerom biznesowym na ręce i pilnujemy by standard świdczonych usług nie spadł. Osobiście zwiedzamy hotele, które możemy następnie polecać naszym klientom.

Bo zadowolony klient - to klient, który do nas wróci w przyszłym roku.
Biura
podróży
Newsletter
Informacje
Polecamy
Biura podróży
Obsługa płatności on-oline:
Opublikowane na stronach travelteam.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumienu przepisów kodeksu cywilnego.
Copyright by KSI Media 2013. All rights reserved.
Biuro Podróży Travel Team, Biuro podróży Poznań. Oferujemy wakacje w Egipcie, wakacje w Grecji, wakacje w Tunezji, wakacje w Maroku, Wakacje we Włoszech. Nasza specjaloność to wakacje Egipt, wakacje Maroko, wakacje Grecja, wakacje Bułgaria,wakacje Tunezja,wakacje Turcja, a także oferty last minute, wczasy last minute, wakacje last minute, Wakacje w Bułgarii, Kolonie dla dzieci, obozy młodzieżowe, wyjazdy pod żagle, wakacje pod żaglami, wczasy na żaglach, wczasy w Tunezji, Wczasy w Egipcie, Wczasy w Turcji, Wakacje w Turcji, wyjazdy narciarskie, wyjazdy na narty. Jesteśmy doświadczonym biurem podróży posiadamy w swojej ofercie imprezy kulturalne, imprezy sportowe, koncerty, wyjazdy integracyjne, ofertę dla firm, wyjazdy dla aktywnych, hotele i oferty spa, pobyty w hotelah spa.