Biuro podróży
Google+
606 366 806
Nasze biur podróży zostało założone w lipcu 2007 roku
Biuro Travel team zostało założone w 2007 roku w Poznaniu. Nasza pierwsza siedziba znajdowała się przy ul. Św. Marcin 25 - w samym sercu Poznania. Przez te lata obsłużyliśmy tysiące klientów, z których wielu korzysta z naszych usług co roku.
 
By móc jak najlepiej doradzać Państwu w wyborze idealnych wakacji kilkakrotnie w roku latamy zwiedzac osobiście hotele, które są w sprzedaży. Dzięki temu możemy kompetentnie doradzić w wybirze hotelu, czy miejscowości wypoczynku. Oto lista hoteli które zwiedziliśmy
Biura
podróży
Newsletter
Informacje
Polecamy
Biura podróży
Obsługa płatności on-oline:
Opublikowane na stronach travelteam.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumienu przepisów kodeksu cywilnego.
Copyright by KSI Media 2013. All rights reserved.
Biuro Podróży Travel Team, Biuro podróży Poznań. Oferujemy wakacje w Egipcie, wakacje w Grecji, wakacje w Tunezji, wakacje w Maroku, Wakacje we Włoszech. Nasza specjaloność to wakacje Egipt, wakacje Maroko, wakacje Grecja, wakacje Bułgaria,wakacje Tunezja,wakacje Turcja, a także oferty last minute, wczasy last minute, wakacje last minute, Wakacje w Bułgarii, Kolonie dla dzieci, obozy młodzieżowe, wyjazdy pod żagle, wakacje pod żaglami, wczasy na żaglach, wczasy w Tunezji, Wczasy w Egipcie, Wczasy w Turcji, Wakacje w Turcji, wyjazdy narciarskie, wyjazdy na narty. Jesteśmy doświadczonym biurem podróży posiadamy w swojej ofercie imprezy kulturalne, imprezy sportowe, koncerty, wyjazdy integracyjne, ofertę dla firm, wyjazdy dla aktywnych, hotele i oferty spa, pobyty w hotelah spa.